­ מבחן אמירם לפטור באנגלית – הכל על בחינת אמירם | פטור
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

מבחן אמירם

 • כמה זמן נמשך מבחן אמירם?

  כמה זמן נמשך מבחן אמירם? מבחן אמירם הוא מבחן שנועד לבחון את רמת האנגלית שלכם לפני הכניסה לאקדמיה ולתת לכם פטור מקורסי האנגלית השונים. אז כמה זמן זה מבחן אמירם?

 • כמה עולה מבחן אמירם?

  מבחן אמירם מאפשר לסטודנטים ולסטודנטיות להוכיח שליטה נאותה באנגלית וכך לקבל פטור מלימודי שפה זו במהלך התואר הראשון. החיסכון המשמעותי בזמן ובכסף בתקופה אינטנסיבית מאוד הופך את הבחינה הזו לאופציה שכדאי לממש - ובאופן טבעי עולה השאלה כמה עולה מבחן אמירם.

 • סיווג רמה באנגלית - רמות מבחן אמירם

  לצורך החלוקה של הסטודנטים בין רמות אנגלית אמירם הוא אחד המבחנים הקובעים - ובעמוד זה תמצאו מידע רלוונטי בנושא שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות. היכנסו למידע נוסף

 • הקלות במבחן אמירם - יש דבר כזה?

  למבחן אמירם יש השפעה רבה על מהלך הלימודים בתואר הראשון. על-מנת להקנות לכולם הזדמנות הוגנת לקבל את הציון המינימלי הדרוש לצורך פטור מקורסי אנגלית באוניברסיטה או במכללה, מוענקות לבעלי מגבלות רלוונטיות התאמות שונות - וכדאי כמובן לנצל אותן. בעמוד זה תמצאו מידע מפורט לגבי האפשרויות השונות של הקלות במבחן אמירם וכיצד מקבלים אותן.

 • מבחן אמירם - מידע כללי

  מידע עדכני על מבחן אמירם! צוות המורים של אתר "פטור" ריכז עבורכם את כל המידע הרלוונטי לקראת המבחן: הרשמה למבחן אמירם, משך המבחן, הציון במבחן, כיצד ללמוד לבחינה ועוד. היכנסו למאמר הבא להיכרות ראשונית. בהצלחה!

 • מבנה מבחן אמירם והוראות

  מבחן אמירם כולל שלושה סוגים של שאלות בלבד. המבחן בודק בראש ובראשונה ידע באוצר מילים. בכל שאלה יש לבחור בתשובה הנכונה מבין 4 אפשריות ("מבחן אמריקאי"). המבחן נעשה מול מחשב והמענה באמצעות המקלדת. במאמר הבא תוכלו לקרוא על סוגי השאלות במבחן וכיצד להשתמש במקלדת.

 • מה ההבדל בין אמיר לאמירם?

  יש נבחנים שיכולים לבחור האם לגשת למבחן אמירם או למבחן אמיר. רבים שואלים אותנו לאיזה מבחן עדיף לגשת. במאמר הבא נבדוק מה ההבדל בין שתי הבחינות ומתי עדיף לגשת לכל בחינה. יש מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון: ההרשמה לבחינה, מועד הבחינה, דרך המענה על התשובות, משך הבחינה וכמובן משך הזמן המוקצב לכל שאלה.

 • הכנה למבחן אמירם באתר פטור

  ניגשים למבחן אמירם? במאמר הבא תוכלו לקרוא על לימוד למבחן אמירם באינטרנט! באמצעות לימוד שיטתי של אוצר מילים רלוונטי ותרגול שאלות ומבחנים לדוגמא תוכלו להגיע לציון הכי גבוה שאפשר. ניתן לתרגל מכל מקום, מהמחשב בבית ומהנייד. כנסו לפרטים נוספים.