­ פטור – מבנה הקורס
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

 

עיקר הידע הנדרש בבחינה הוא אוצר מילים (והרבה). לכן, הלימוד בקורס מתמקד בשיפור אוצר המילים והקריאה. לימוד המילים באתר נעשה בשני מקומות:

 

  • חצי מהמילים מופיעות בפרקי הלימוד – Episodes
  • חצי מהמילים מופיעות ביחידות הלימוד - Units

 

פרקי הלימוד – Episodes

בקורס האינטרנטי של פטור תמצאו 19 פרקי לימוד. כל פרק לימוד נפתח בסרט וידאו בו משולבות המילים שחשוב להכיר, לאחר מכן תופיע רשימת מילים לשינון. את המילים תוכלו לשנן באמצעות תרגול ובאמצעות משחקי מילים. הפרק מסתיים בבוחן, בדומה לשאלות במבחן האמיתי.

 

לחצו כאן לצפייה ברשימת הפרקים.

 

יחידות הלימוד – Units

בנוסף לפרקי הלימוד תמצאו בקורס 25 יחידות לימוד. ביחידות הלימוד ריכזנו את המילים שפשוט חייבים להכיר: מילות קישור, מילות זמן ומקום, תחיליות וסיומות, מילים מקטעי הבנת הנקרא ועוד. כל יחידה נפתחת בשיעור קצר הכולל שאלה לדוגמא. כדי לשפר את הזיכרון, שיבצנו את המילים במשפטים.

 

לחצו כאן לצפייה ביחידות הלימוד.

 

המחברת שלי – My Notebook

אנו ממליצים ללמוד בכל יום פרק אחד או יחידה אחת. בתום כל פרק או יחידה תתבקשו לעבור ל"מחברת שלי" ולסמן את המילים שאתם זוכרים. בדרך זו האתר יודע בעבור כל משתמש אילו מילים הוא עדיין צריך ללמוד. כעת, תוכלו לבקש לתרגל רק את המילים שאתם עדיין לא זוכרים.

 

מבחנים לדוגמא

כשבועיים לפני המבחן מומלץ לפתור מבחנים לדוגמא. זו הדרך הטובה ביותר להגיע מוכנים. משתמשים מנויים יכולים לפתור 5 סימולציות של "פטור" ולקרוא את ההסבר המלא לפתרון של כל השאלות. כמו כן, לרשותכם מספר מבחנים לדוגמא שפרסם המרכז הארצי. מומלץ לפתור גם אותם.

ניגשים למבחן אמירם? תרגלו עכשיו ב "פטור" מבחני אמיר ואמירם לדוגמא.

 

לחץ כאן לקריאה על יתרונות המנוי.