­ לימוד אוצר מילים למבחן אמיר ואמירם בפטור
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

אוצר מילים למבחן אמיר ואמירם בפטור

אוצר מילים למבחן אמיר

מבחן אמיר הוא הכלי שעומד לרשות מועמדים ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בכדי לקבל פטור מלימודי אנגלית במהלך התואר, או בכדי לצמצם את היקף לימודי האנגלית למינימום הנדרש. בכדי להשיג את המטרה הזאת, על המועמדים לקבל ציון כמה שיותר גבוה במבחן, כשציון 134 ומעלה מעניק למעשה פטור מלא מלימודי אנגלית לאורך לימודי התואר. אחד מהמרכיבים המרכזיים במבחן וזה שגם מעורר לא מעט חשש בקרב הנבחנים הוא המרכיב של אוצר מילים למבחן אמיר.

 

אוצר מילים באנגלית למבחן אמיר – האם יש כזה?

לימודי אוצר מילים הם לימודים מפרכים שמחייבים המון עבודת שינון וחזרה. בדיוק מהסיבה הזאת, נבחנים הניגשים למבחן אמיר מחפשים פתרון בצורת רשימת אוצר מילים למבחן אמיר. רשימה זו יכולה להיות ארוכה למדי, אבל היא לפחות נותנת מסגרת מוגבלת שסביבה ניתן לרכז את המאמץ. השאלה היא האם אכן ישנה רשימה כלשהי של אוצר מילים למבחן אמיר להדפסה והתשובה היא בהחלט כן. יחד עם זאת, רשימת אוצר מילים למבחן אמיר היא רשימה כוללת, שמרבית המילים בה לא תופענה בכל מבחן. בהיבט זה, הרשימה היא לא רק כלי טכני להכנה למבחן אמיר, אלא גם כלי לימודי פדגוגי, שמסייע לסטודנט לרכוש את מעגלי הידע הנדרשים לו על מנת באמת להגיע לרמת האנגלית הנדרשת לקבלת פטור ולא רק לקבל את הפטור.

 

איך ללמוד אוצר מילים למבחן אמיר?

כאמור, לימודי אוצר מילים בכל שפה שהיא הם לימודים שמבוססים על המון חזרה ושינון. יחד עם זאת, בניגוד לתפיסה הרווחת, חזרה ושינון אלה לא אמורים להתבצע מול מילים בודדות העומדות בפני עצמן, אלא כאשר מילים אלה מופיעות בתוך הקשר מתאים. בהיבט זה, הדרך הטובה ביותר ללמוד אוצר מילים לכל שפה, היא הדרך של קריאת משפטים, שאילת שאלות ומתן תשובות שמבוססות באופן מרוכז על המילים הרלוונטיות. במילים אחרות, ערכת ההכנה הטובה ביותר ללימודי אוצר מילים באנגלית למבחן אמיר תכלול כמובן את רשימת המילים עצמן (עם תרגום לעברית), אך גם מערך שלם של משפטים וכלים לשוניים בהם מובאות המילים בהקשרים הנכונים, בכדי להטמיע את המשמעות שלהן במוחו של הסטודנט.

מהסיבה הזאת, כאשר אתם לומדים למבחן אמיר, אתם רוצים לעשות זאת באמצעות ערכות הכנה מקצועיות ולוודא שהערכה שבחרתם מספקת לכם, לא רק רשימת מכולת של מילים אלא גם מערך שלם של משפטים, שאלות ואפילו פסקאות קריאה, שנבנו במיוחד בכדי לסייע לכם להבין ולהפנים את משמעות המילים.

גישת לימוד זו היא בדיוק הגישה שתוכלו למצוא באתר פטור, המספק לכם את כל הכלים הנדרשים לכם בכדי לעבור הכנה יעילה ומוצלחת למבחנים חשובים למועמדים למוסדות השכלה גבוהה ובכלל זה מבחן אמיר, אמירם ופסיכומטרי. באתר פטור תוכלו למצוא ערכת הכנה למבחן אמיר, בו תמצאו גם רשימת אוצר מילים למבחן אמיר לצד מערך שלם של משפטים ומסות טקסטואליות, שיסייעו לכם להבין, לזכור ולהפנים את כל אוצר המילים הנדרש לכם למבחן ולעשות את זה מהר.

לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון  077-9555577 או בוואטסאפ 053-2001215 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.