­ קורס אנגלית מתקדמים 2 / ב - מה תוכן הקורס ואיך ניתן לקבל פטור? - פטור
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

להתכונן למבחן אמיר באתר פטור

מבחן אמיר לדוגמא אונליין ומבחן אמירם

בתור האתר המוביל בארץ להכנת למבחני אמיר ואמירם ולפרק האנגלית בפסיכומטרי, אחד הכלים שאנו מספקים הוא מבחן אמיר לדוגמא אונליין וכן מבחן אמירם. כידוע, מדובר במבחנים שנועדו לבחון את ידיעות האנגלית שלכם לצורך קבלה ללימודי השכלה גבוהה, וכן לצורך מיון לרמות הקובע את מספר קורסי ההשלמה שתצטרכו לקחת באנגלית – אם בכלל.

 

מובן מאליו שכדאי להתכונן היטב למבחנים, לא רק על מנת להתקבל אל המוסד ואל החוג בו אתם חפצים, אלא גם מבחינת העומס הצפוי שלכם. החיים האקדמיים אינם קלים במיוחד וכוללים לא מעט מטלות ובחינות, כך שכל קורס השלמה באנגלית במסגרת שעות מסוימת מהווה עוד נטל על כתפיכם. אתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם ששיעורי ההשלמה אינם מעניינים במיוחד, ובוודאי לא הייתם בוחרים בהם אם הדבר היה תלוי בכם. אבל ככל שהציון שלכם נמוך יותר כך תצטרכו להקדיש יותר שעות לאנגלית, ולהיפך – ככל שהציון גבוה יותר מעל נקודות סף מסוימות כך תקבלו הקלה בשעות הסמסטר עד כדי פטור מלא. וכל זאת עוד לפני שדיברנו על העלויות הכרוכות בתוספת קורסים, אז בהחלט שווה להתכונן.

 

לפתור מבחנים לדוגמא

אנו מציעים שורה ארוכה של כלים אפקטיביים להתכוננות למבחן אמירם ומבחן אמיר, ואחד מהם הוא מבחנים לדוגמא. באופן כללי, כשבועיים לפני שניגשים למבחן, אחרי שנעזרתם בשלל הכלים שאנו מספקים, כדאי להתחיל לפטור מבחנים כגון מבחן אמירם לדוגמא ממוחשב. בשני המבחנים הללו יש שאלות, דרישות והיבטים שונים שחשוב להכיר ולהתרגל אליהם, כך שלא תהיה זו הפעם הראשונה בה אתם נתקלים בפורמט. המנויים שלנו מוזמנים לפתור שש סימולציות של מבחן אמיר לדוגמא אונליין (או אמירם), הכוללות גם הסברים מלאים לפתרונות של השאלות. בנוסף, דרך האתר תוכלו להגיע לכמה מבחנים לדוגמא שפורסמו על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה, שאנו בהחלט ממליצים לפתור גם אותם. יחד עם זאת, יש להדגיש כי מבחן אמירם לדוגמא ממוחשב בתנאים שזהים למבחן האמיתי, הוא בלעדי לנו. הסימולציה הממוחשבת שלנו מאפשרת להכיר את מבנה מבחן אמיר או אמירם, שזו שיטת ההכנה למבחן הטובה ביותר.

 

להכיר היטב את מבנה המבחנים

כאמור, למבחן אמיר ולמבחן אמירם יש שאלות, דרישות והיבטים ייחודיים שאותם חשוב להכיר ולתרגל מראש.  כך למשל, השאלות של מבחן אמיר כוללות ניסוחים מחדש, השלמת משפטים והתמקדות בשאלות, תוך בחינת הבנת הנקרא שלכם. שאלות ניסוחים מחדש מתייחסות ליכולתכם להבין ולזהות משפטים באנגלית בעלי מורכבות שונה ועם ניסוחים שונים, שאלות השלמת משפטים בודקות את אוצר המילים שלכם ויכולתכם ליישם אותו, ואילו שאלות בהבנת הנקרא עוסקות בקטעים קצרים המלווים בשאלות. יש לציין כי השאלות מובאות בפני המבחנים עם רמת קושי הולכת ועולה, מלבד שאלות הבנת הנקרא המשויכות לקטע שאתם קוראים, כאשר במבחן זה לכל פרק מוקדש פרק זמן מסוים שלאחריו לא ניתן לחזור אחורה.

 

לעומת זאת, מבחן אמירם הוא למעשה גרסה ממוחשבת של מבחן אמיר, וציוניו תקפים רק למוסד שבו אתם נבחנים. זוהי בחינה הנמשכת סביב שעה בממוצע (משתנה בין נבחנים), והוא גם אדפטיבי – כלומר מתאים את עצמו לרמה שלכם. בתחילה מוצגות שאלות ברמת קושי בינונית ולאחר מכן בהתאם להצלחה שלכם נבחרת השאלה הבאה, כך שככל שתצליחו יותר השאלות יהפכו קשות יותר, וגם הציון מן הסתם יהיה גבוה יותר. מעל ציון של 134 תקבלו פטור פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה.

 

לפרטים נוספים והרשמה אל קורס אמיר המקוון שלנו, הנכם מוזמנים לפנות אל "פטור" בטלפון 077-9555577 או בוואטסאפ 053-2001215