­ פטור – הצהרת פרטיות
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

הצהרת פרטיות

 

אנו מחוייבים להגן על הפרטיות שלך

הפרטיות שלך חשובה לנו. מסמך זה מכיל מידע בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו והוא מובא לך כדי שתרגיש/י נוח להשתמש באתר ובשירותים שבו.  ניתן לפנות אלינו בטלפון 077-9555577 , בוואטסאפ 053-2001215 או באמצעות טופס צור קשר באתר.

 

המידע שאנו אוספים

לעולם לא נחלוק את פרטיך האישיים עם גורם שלישי ללא הסכמתך. בשום מקרה לא יספקו מפעילי האתר מידע הקשור לפרטי הקשר האישיים של המשתמש, כגון כתובת דואר אלקטרוני או מספר טלפון, וזאת למעט בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי, כנדרש על פי החוק.

אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחרי דפוסי השימוש של מבקרי האתר. זו עשוייה לכלול שימוש ב"עוגיות" המאוחסנות על דפדפן האינטרנט שלך. ניתן להגביל את הדפדפן כך שלא יאחסן עוגיות אלו.

 

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

מסירת הפרטים האישיים בעת ההרשמה לאתר מוצפנת בטכנולוגיית SSL, להבטחת חשאיות ובטחון פרטיכם. טופס התשלום באתר עומד בתקן PCI, התקן המתקדם ביותר לאבטחת מידע.

 

פרטי כרטיס האשראי

גביית התשלום בעת ההרשמה לאתר מבוצעת באמצעות חברת טרנזילה, ובאישור חברת ישראכרט. פרטי האשראי נשמרים ברשומות חברת האשראי בלבד. למפעילי האתר אין אפשרות לצפות בפרטי האשראי שלך או להשתמש בהם בשום מקרה, ללא יוצא מן הכלל.

 

כתובת לפניות

אם לדעתך אתר פטור לא עמד במדיניות הפרטיות ביחס לפרטים האישיים שלך, או אם יש לך שאלות או דאגות אחרות הקשורות לנושא, ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת הדוא"ל: contact@ptor.co.il