­ לימוד אנגלית לפסיכומטרי - להשתפר עם הכנה לפסיכומטרי אנגלית אונליין - פטור
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

לימוד אנגלית לפסיכומטרי באתר פטור

 

לימוד אנגלית לפסיכומטרי באינטרנט

אתר פטור מציע קורס הכנה באנגלית באינטרנט לקראת המבחן הפסיכומטרי.

יצרנו עבורכם שיטת לימוד חכמה, אשר הופכת את לימוד האנגלית לאפקטיבי במיוחד. בהשקעה של חצי שעה ביום, תשפרו את האנגלית באופן משמעותי ותגדילו את הסיכוי שלכם לקבל פטור!

 

למה זה חשוב?

לתחום האנגלית בפסיכומטרי חשיבות כפולה: ראשית, הציון באנגלית משוקלל בציון הכללי. לכן, הישגים גבוהים באנגלית יתרמו לציון פסיכומטרי גבוה יותר. שנית, הציון באנגלית יקבע את רמת הנבחן באנגלית בעת הרשמתו לאוניברסיטה או למכללה.

 

לימוד אנגלית ב"פטור" בנוסף לקורס הפסיכומטרי

ברוב מכוני ההכנה לבחינה הפסיכומטרית התלמיד מקבל רשימות מילים ארוכות שעליו לשנן בבית. שינון רשימות מילים הינה מטלה קשה מאוד בעברית, ועל אחת כמה וכמה באנגלית. לכן, תלמידים רבים מוצאים עצמם משקיעים המון בחשיבה כמותית ובחשיבה מילולית, ומזניחים את תחום האנגלית.

 

אנו ממליצים לכל מי שעומד לגשת לפסיכומטרי לשפר את האנגלית לפי שיטת "פטור". בהשקעה של חצי שעה ביום, תשפרו את הציון בתחום האנגלית ואת הציון הכללי בבחינה.

 

כיצד לקבל פטור באנגלית?

הלימוד בקורס מתמקד בשיפור אוצר המילים והקריאה, שהן המיומנויות העיקריות הנדרשות בבחינה על מנת לקבל פטור מאנגלית בפסיכומטרי.

  • לימוד אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי - לימוד אוצר המילים באתר נעשה באמצעות סרטי וידאו, קטעי קריאה, משחקים ובחנים, מה שהופך את הלימוד ליעיל במיוחד.
  • התאמה אישית לכל משתמש - בכל שלב ניתן לראות כמה מילים אתה כבר זוכר ובמה כדאי להתמקד בהמשך.
  • שמיעת אוצר המילים - בכל מקום באתר ניתן לשמוע את המילים ולדעת איך לבטא אותן. ניתן גם להוריד קבצי MP3 של המילים ולהמשיך לשנן בנסיעות, בעבודה... ומתי שרק תרצו.
  • מבחנים לדוגמא - באתר 5 סימולציות של פרקים באנגלית, המדמים פרקי אנגלית בפסיכומטרי. לאחר כל סימולציה תוכלו לחשב את הציון ולקרוא את הפתרון המודרך.
  • והכי חשוב... לימוד מוכוון למבחן - המילים באתר הן המילים שמופיעות בבחינות בשנים האחרונות. האתר דינמי ומתעדכן לאחר כל בחינה.

 

לסיכום, לא משנה באיזה מכון אתם לומדים לפסיכומטרי, אנגלית לומדים עם "פטור".

 

נסה עכשיו את פרק הלימוד הראשון חינם.