­ כמה עולם מבחן אמירם ? | PTOR
contact@ptor.co.il 077-9555577 053-2001215 כניסה למנויים הרשמה

Ptor
כניסה
הרשמה אודותינו מבחן אמירנט מבחן אמיר מבחן אמירם פסיכומטרי מבחנים לדוגמא צור קשר

כמה עולה מבחן אמירם?

כמה עולה מבחן אמירם?

מבחן אמירם מאפשר לסטודנטים ולסטודנטיות להוכיח שליטה נאותה באנגלית וכך לקבל פטור מלימודי שפה זו במהלך התואר הראשון. החיסכון המשמעותי בזמן ובכסף בתקופה אינטנסיבית מאוד הופך את הבחינה הזו לאופציה שכדאי לממש - ובאופן טבעי עולה השאלה כמה עולה מבחן אמירם.

 

עלות מבחן אמירם בהרשמה רגילה

התשובה לשאלה כמה עולה מבחן אמירם, נכון לתחילת 2023, היא 275 ש"ח. הרשמה למבחן אמירם אפשרית גם דרך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה (מאל"ו), שאחראי גם על המבחן הפסיכומטרי ועל מבחן אמיר, וגם דרך האוניברסיטה או המכללה האקדמית שבה מתכוונים ללמוד.

 

מחיר ביטול או שינוי מועד הבחינה

מאל"ו גובה כאמור על מבחן אמירם מחיר של 275 ש"ח. אם תרצו לשנות את המיקום שבו תיבחנו או את מועד הבחינה, תוכלו לעשות זאת ללא תשלום - עד 5 ימים לפני המועד שנקבע לכם, ובתנאי שיש מקום פנוי. ב-5 הימים שלפני הבחינה לא ניתן לבצע שינויים. אפשר להעביר את המועד גם אחרי יום הבחינה, אם לא הגעתם אליה, בעלות של כ-50 ש"ח (18% מהסכום שיש לשלם עבור המבחן עצמו).

ביטול: מי שבוחר או בוחרת לבטל את ההרשמה לגמרי נדרשים לשלם דמי ביטול. אם הבקשה לביטול מוגשת עד 5 ימים לפני מועד הבחינה, דמי הביטול הם 30% ממחיר המבחן, כלומר כ-80 ₪. אם הפנייה מאוחרת יותר, תתבקשו דמי בטול בסך 45%, כלומר כ-120 ₪. מומלץ להירשם רק אחרי שיקול דעת, מפני שאין טעם לשלם עבור מבחן אמירם מחיר גבוה ולא לגשת אליו.

 

כמה עולה מבחן אמירם באמת?

התשובה המדויקת לשאלה כמה עולה מבחן אמירם כוללת לא רק את התשלום למאל"ו, אלא גם את עלות ההכנה למבחן. מצד שני חשוב לקחת בחשבון גם את החיסכון בזמן ובכסף במהלך לימודי התואר הראשון בזכות השגת הפטור מקורסי אנגלית.

עלות הכנה למבחן אמירם כוללת גם היא קודם כל זמן (משאב יקר ערך, ולכן לא בכדי נאמר שזמן שווה כסף). אם מחליטים להיעזר בקורס הכנה, ישנו כמובן גם התשלום עבורו.

 

האם כדאי לשלם עבור מבחן אמירם מחיר בכסף ובזמן?

עלות מבחן אמירם כוללת כאמור גם תשלום של 275 ש"ח וגם את המחיר של ההכנה אליו. לשאלה האם כדאי לשלם עבור מבחן אמירם מחיר אין כמובן תשובה חד-משמעית: כל מי שמתחיל בקרוב ללמוד לתואר ראשון מחליט בינו לבין עצמו האם להשקיע זמן וכסף עכשיו, לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה, כדי לקבל פטור, או האם להשקיע את הזמן והכסף תוך כדי לימודי התואר.

המלצה שכן תקפה לכולם היא להשקיע בהכנה יסודית אם מחליטים כן לגשת למבחן אמירם (או מבחן אמיר, כמובן). אין טעם להשקיע זמן וכסף במבחן בלי להגיע אליו מוכנים לגמרי, כלומר בלי מקסימום סיכוי לקבל את הציון הדרוש לפטור (134 ומעלה).

אתר פטור מציע קורס מקיף שכולל היכרות עם מבנה מבחן אמירם, אלפי שאלות מכל הסוגים עם תשובות ברורות ומפורטות, טיפים להתמודדות עם שאלות טריקיות, שיטות למניעת בזבוזי זמן במהלך המבחן (לכל שאלה יש זמן קצוב, בהתאם לסוג השאלה) וגם סימולציות שמדמות באופן מדויק את המבחן.

 

 

תשובות לשאלות נפוצות

 

כמה פעמים אפשר להיבחן במבחן אמירם?

אין מגבלה על מספר המבחנים, התנאי היחיד הוא מרווח של לפחות 35 ימים בין המבחנים.

 

מתי מקבלים את הציון של מבחן אמירם?

אחרי שמסיימים לענות על כל השאלות הבוחן מוודא שהמבחן תקין, והציון מתקבל באופן מידי.

 

האם ציון במבחן אמירם תקף בכל המוסדות האקדמיים?

כן. גם הציון במבחן אמיר וגם הציון במבחן אמירם תקפים בכל האוניברסיטאות והמכללות האקדמיות.

 

כמה זמן נמשך מבחן אמירם?

משך המבחן משתנה בהתאם למהירות שבה תענו על התשובות. בדרך כלל הוא אורך כשעה.

 

למה לבחור בנו?

כי אתר פטור הוא הוותיק ביותר בארץ בתחום הספציפי של הכנה למבחני אמירם ואמיר. אנחנו גם מציעים את ההכנה המקיפה ביותר, עם אלפי שאלות, אוצר מילים רחב מאוד ורלוונטי במיוחד, סימולציות עדכניות ואפשרות ללמוד בהתאמה מלאה ליכולות שלכם ובקצב האופטימלי מבחינתכם. בזכות כל אלה כל תלמיד ותלמידה אצלנו מגיעים למבחן מוכנים ב-100%.